Sedací pytel BeanBag OutBag rubin

Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag rubin
Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i...

Sedací pytel OutBag rubin ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: rubin (sytě červená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Barva sytá červená-Červená
Nový výrobek Sedací pytel BeanBag OutBag máte možnost najít právě nyní tady na našem webu umístěný v sekci sedací vaky! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této kategorie za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Sedací pytel BeanBag OutBag rubin od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 1 789 Kč.