Sedací pytel Shaggy White

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité... více informací »
Sedací pytel Shaggy White
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité...

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité třásně tady dosud nebyly! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým povrchem. Náplň tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Sedací pytel o průměru 90 cm nabízímev několika barevných variantách. Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva bílá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Šířka 90 Akční a ve slevě kousek Sedací pytel Shaggy White můžete najít taky tady u nás v oblíbené sekci sedací vaky! Nyní získáte kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top výrobky.

Tento výjimečný výrobek Sedací pytel Shaggy White od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás teď skutečně levně! Nabídka již od 2 699 Kč.