Jídelní rozkládací stůl Bern

Jídelní rozkládací stůl Bern z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení... více informací »
Jídelní rozkládací stůl Bern
7 242 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Bern z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení...

Jídelní rozkládací stůl Bern z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 170×70 cm. Podnož jídelního stolu tvoří centrální stolová noha o rozměrech 73×44 cm. Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Oblíbený kus Jídelní rozkládací stůl Bern jde nakoupit bez problémů tady na webu ve známé sekci jídelní stoly! Připravili jsme pro vás oblíbené zboží ve zmiňované rubrice snadno online! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment.

Tento žádaný kus Jídelní rozkládací stůl Bern od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás se slevou. Právě teď jen za 7 242 Kč.