Komoda 3

Masiv - smrk. 3x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Komoda 3
2 569 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 3x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 3x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 24 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody S dvířky
Materiál Masiv-Dřevo Exkluzivní výrobek Komoda 3 jde získat rovněž tady na našem webu v oblíbené sekci komody! Nyní koupíte zlevněné produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Komoda 3 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Akční ceny od 2 569 Kč.