Skříňka MOBIUS 1D

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání... více informací »
Skříňka MOBIUS 1D
2 473 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání...

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka s dvířky s push-click mechanismem a dělící policí uvnitř je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Otevírání dvířek si zvolíte sami až při samotné montáži. Dodáváme v demontu. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Materiál Lamino Ve slevě tento produkt je k dispozici právě teď na webu zařazený v kategorii knihovny. Podívejte se na jiné produkty z této známé kategorie za super peníze! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den!

Oblíbený a akční kus Skříňka MOBIUS 1D od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 2 473 Kč.