Vitrína W2D2S

Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní... více informací »
Vitrína  W2D2S
9 666 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní...

Vitrína Provence W2D2S patří do luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Vitrína s originálními úchytkami nabízí spoustu úložného prostoru (plná dvířka, prosklená dvířka, 2 zásuvky, 18 přihrádek na lahve, odkládací poličky). Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Dodáváme v demontu. Vitrína W2D2S je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou nebo šedou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Provence

Tento levný produkt Vitrína W2D2S značky FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte právě teď se slevou! Právě teď za cenu 9 666 Kč.