Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým... více informací »
Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm
9 702 Kč
Ověřit dostupnost
Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90x200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým...

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 90×200 cm s levým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový
Šířka 90
Tento oblíbený výrobek Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm máte možnost získat teď na našich stránkách v populární rubrice rošty k matracím. Pořiďte si ještě podobné produkty z této sekce za skvělou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. představuje skvělé výrobky. A to je teprve začátek.

Zlevněný produkt Výklopný rošt Trioflex Kombi P levý x cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. najdete zde za výhodnou cenu. Teď v akci 9 702 Kč.